white_search.png
white_info.png
Ласкаво просимо відвідати наш музей.Ми відкриті щодня з 9:00 до 17:00, у вихідні та великі свята працюємо за домовленістю.
white_star.png

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

«КРАЄЗНАВСТВО НА ЛУГАНЩИНІ

ЗА 25 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ:

ЗДОБУТКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

З метою вдосконалення фахового рівня, професійної кваліфікації та обміну досвідом роботи музейних працівників Луганський обласний краєзнавчий музей 11 листопада 2016 року на базі КЗ «Новопсковський краєзнавчий музей» провів семінар-практикум музейних працівників області на тему: «Краєзнавство на Луганщині за 25 років Незалежності України: здобутки та перспективи». Учасників семінару привітали: Літвінова О.П. - заступник голови Новопсковської районної ради; Чертова О.М. – керівник апарату Новопсковської районної ради, Козлова О. В. - начальник відділу культури Новопсковської районної державної адміністрації. У семінарі взяли участь10 керівників і відповідальних за фондову роботу працівників комунальних і краєзнавчихмузеїв області.
У ході семінару заступником директора з наукової роботи Луганського обласного краєзнавчого музею Тетяною Коваленко були висвітлені основні напрямки роботи музеїв області за 2016 р., культурно – освітню діяльність Луганського обласного краєзнавчого музею, здобутки за рік та перспективи на майбутнє.
Досвідом роботи з розробки тематико – експозиційного плану музею поділилась з учасниками семінару провідний науковий співробітник науково-дослідницького сектору Дожовтневого періоду історії Луганського обласного краєзнавчого музею Тетяна Мілованова.
У ході роботи семінару відбулася презентація мультимедійного екскурсу «Україна від подиху століть до сьогодення» (до 25-ї річниці Незалежності України) та визначено інноваційні форми в організації музейної роботи завідуючою сектором з науково-методичної роботи Маргаритою Мартиненко.
Алла Кобзар, старший науковий співробітник Новопсковського краєзнавчого музею, ознайомила присутніх з методикою збору музейних предметів та побудовою сучасної експозиції.
Актуальні питання фондової роботи (проведення повної звірки, облік і збереження предметів, оцифровування колекцій) розкриті Оленою Поляковою, завідувачем науково – дослідницького сектору фондів Луганського обласного краєзнавчого музею.
На завершення роботи семінару-практикумуучасники відвідали екскурсію «Слобожанське подвір’я» при Новопсковському краєзнавчому музеї, проведену екскурсоводом Оленою Сухорадою, науковим співробітником КЗ «Новопсковський краєзнавчий музей».

Зустріч була незабутньою та справила велике враження на всіх учасників семінару-практикуму. Щиро дякуємо господарям – Мельник Ользі Юріївні та всьому колективу КЗ «Новопсковський краєзнавчий музей» та бажаємо їм натхнення і творчих успіхів. Підбиваючи підсумки семінару-практикуму, усі учасники семінару обмінялися думками, висловили захоплення від почутого і побаченого, побажали один одному натхнення, здоров’я і невичерпної творчої думки.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить