«Молодь пам’ятає, світ визнає»

24 листопада 2016р. на базі ВП «Старобільський гуманітарно-педагогічний коледж» ЛНУ ім. Тараса Шевченко пройшов історичний урок до Дня Пам’яті Жертв Голодомору. Співробітники Луганського обласного краєзнавчого музею зробили екскурс у далекі 20-40 роки ХХ століття, що стали фатальними у житті мільйонів українців. Біль та сльози на очах мільйонів співвітчизників за тих, хто помер з крихтою хліба в руках – не просто пафос, а трагедія нації. В контексті розкриття цієї теми, краєзнавчий музей виступає не тільки в ролі установи, яка через експотани відображає сторінки історії, але й є вихователем людської гідності, національної свідомості, патріотизму і толерантності.
Студенти коледжу пронесли через свої серця трагедію мільйонів співвітчизників віршами, виробами образотворчого мистецтва, малюнками, літературними творчими роботами. Частина студентських робіт буде представлена на виставці у Луганському обласному краєзнавчому музеї з 25 листопада 2016 року.