Луганський обласний краєзнавчий музеї є надійною скарбницею історичної та культурної спадщини, в якій зберігається унікальна інформація про історію та культуру краю. Події останнього часу в Україні, на території Луганської області та Старобільська дозволяють говорити про сьогодення як переломний момент в історії. У зв’язку з цим виникає гостра необхідність вивчення, збереження та використання експонатів, в яких зберігся високий дух боротьби за суверенітет та територіальну цілісність України.
Саме тому,Луганський обласний краєзнавчий музей тісно співпрацює з офіцерами групи ЦВС ОТУ «Луганськ». 30 жовтня 2016 рокуофіцери групи ЦВС ОТУ «Луганськ» відвідали музей та ознайомилися з експозиційною виставкою: «Буремний Донбас: шлях до миру».
Відгук у книзі відвідувачів залишивначальник групи ЦВС ОТУ «Луганськ» полковник Олександр Ковальчук, який на папері висловив сподівання, що патріотична сила усього нашого народу приведе до скорої Перемоги над агресором, а діти бачитимуть уламки смертоносної зброї тільки у музеях.