white_search.png
white_info.png
Ласкаво просимо відвідати наш музей.Ми відкриті щодня з 9:00 до 17:00, у вихідні та великі свята працюємо за домовленістю.
white_star.png

 ПАМ’ЯТІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ 

Указом Президента України 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в Україні встановлено особливий пам’ятний день - «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається щорічно 20-го лютого.

Ми в скорботі і з великою вдячністю згадуємо героїв Небесної сотні, адже їх подвиг – це ціна нашої свободи. Вони – перші, хто став на шлях боротьби. Ми не маємо права забути принесену ними добровільну жертву в ім’я України.

20 лютого 2017 року в Луганському обласному краєзнавчому музеї відбувся урочистий захід «Пам’яті небесної сотні», за участю представників Старобільської РДА, студентів ЛНУ ім. Т.Шевченка, учнів 10-11 класів Старобільської ЗОШ № 2. Присутні вшанували відвагу, силу духу й жертовність громадян, які вийшли на мирний протест і віддали своє життя на Майдані, пережили – переосмислили факти подій, емоційні свідчення активістів, студентів, журналістів, що занурюють у події Революції Гідності.

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить