white_search.png
white_info.png
Ласкаво просимо відвідати наш музей.Ми відкриті щодня з 9:00 до 17:00, у вихідні та великі свята працюємо за домовленістю.
white_star.png
Напередодні зимових свят, що повертають у дитинство.
 
Пухнастий білий сніг літає за вікном. Проте в хаті тепло і затишно. Швидко закінчується день і починається ніч.
Ось такий він наш грудень, та саме з нього починаються зимові свята…
19 грудня 2016 року в Луганському обласному краєзнавчому музеї відкривається виставка «Свято наближається!». До відкриття виставки залишаються лічені дні. Цьогоріч музейники підготували нові цікавинки: листівки та річні календарі різних епох; відвідувачі зможуть зануритися у чарівну атмосферу свого дитинства, при цьому неважливо, коли воно було – 20 років тому чи 60, будуть представлені іграшки, які пам’ятають молодими наших бабусь та дідусів! За кожною емоцією стоїть колосальна праця: щира, віддана, наполеглива! Мандрівка в часі, чарівні різдвяні повісті й особливі події у передсвятковий і святковий час, очікування несподіваного – за цими та іншими сюжетами можливо буде спостерігати протягом всієї екскурсії. Увагу також приділять сакральним дням українського різдвяно-новорічного циклу.
Завдяки цьому відвідувачі виставки зможуть дізнатись, які християнські святі їх оберігають.
Луганський обласний краєзнавчий музей щиро запрошує мешканців Старобільська та району прийняти безпосередню участь у створенні та роботі виставки, сподіваємося, що новорічні ялинкові іграшки, святкові вітальні листівки з приватних колекцій тимчасово оселяться в нашому експозиційному залі та додадуть йому чарівності та загадковості.
Виставка триватиме до 19 січня 2016 року.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить