День української писемності та мови

9 листопада наша країна відзначає надзвичайно важливе для нас свято –День української писемності та мови.
Це свято було встановлено в 1997 році Указом Президента України Леоніда Кучми з метою відзначення важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства і спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення, розвиток і популяризацію та водночас демонстрацію її багатства та краси.
Також, цього ж дня православна церква вшановує пам’ять святого Преподобного Нестора-Літописця, який був послідовником видатних творців слов’янської писемності Мефодія і Кирила, і якого називають основоположником письмової української мови.
З нагоди визначних дат, в Луганському обласному краєзнавчому музеї 09.11.2016р. відкрито виставку «Мова барвиста, мова багата.
Рідна і тепла, як батьківська хата (В. Гринько)».
Щиро запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш музей та ознайомитися з матеріалами виставки.

Для кожного народу дорога його мова, а нам, українцям, найближча до серця – українська. Так давайте ж разом вивчати, зберігати та примножувати українську мову, «…і нехай нашому роду ніколи не буде переводу…».