white_search.png
white_info.png
Ласкаво просимо відвідати наш музей.Ми відкриті щодня з 9:00 до 17:00, у вихідні та великі свята працюємо за домовленістю.
white_star.png

МОВА – НАЙДОРОЖЧЕ ДОБРО НАРОДУ

 
Луганський обласний краєзнавчий музей представляє виставку «Мова – найдорожче добро народу». 21-го лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. За недовгий час свого існування воно вже стало традиційним, адже це один з тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу. Заснування Дня рідної мови має велике значення, адже за оцінками фахівців, із понад 6000 мов, які нині існують у світі, значна частина перебуває під загрозою зникнення у найближче десятиріччя. Для того, щоб мова не зникла, необхідно, щоб нею спілкувалися принаймні сто тисяч людей.
Відвідувачі виставки мають змогу ознайомитись з матеріалами з фондів музею, інсталяцією з книг, «валізою вражень». 
Виховання високоосвічених людей включає в себе оволодіння всіма багатствами рідної мови та спілкування різними засобами. Одним із таких засобів є художня творчість. Долучення до мистецтва дає людині можливість відчути свободу вирішувати і творити/ В рамках роботи виставки організовано персональну виставку художніх робіт Куценко Марії, учениці 10-го класу Старобільської ЗОШ №2.


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить