white_search.png
white_info.png
Ласкаво просимо відвідати наш музей.Ми відкриті щодня з 9:00 до 17:00, у вихідні та великі свята працюємо за домовленістю.
white_star.png

Навіки разом

  

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Такою датою для України стало 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки ЗУНР І УНР. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом – Днем Соборності.
У Луганському обласному краєзнавчому музеї реалізовано цикл заходів до Дня Соборності України.
20 січня 2017 року було відкрито виставку «Навіки разом», представлені в експозиції історичні матеріали та демонстрація документального фільму «Акт Злуки. Відтворення історичної правди» розповідають про шлях західної та східної спільноти до єдності через утворення власної державності, спротив зовнішнім агресіям, подолання руїни.
Співробітники музею, 20 січня 2017 року, стали активними учасниками районних заходів до Дня Соборності України з презентацією мультимедійного екскурсу «Суверенна моя Україна» для керівництва району, підрозділів ЗСУ, студентської молоді області.
23 січня 2017 року працівники музею відвідали Старобільську ЗОШ № 2 ІІ-ІІI ступенів та взяли участь у виховному заході «Соборність України. Естафета поколінь: від діда – прадіда».
В рамках реалізації проекту «Музей-школі» Луганський обласний краєзнавчий музей з 20 січня 2017 року, здійснює екскурсійне обслуговування учнівської та студентської молоді Старобільського району та Луганської області виставкою до Дня Соборності України «Навіки разом».
Реалізовані заходи спрямовані на виховання нацiональної свiдомостi молоді, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про iсторичний факт Злуки українського народу та його значення.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить