white_search.png
white_info.png
Ласкаво просимо відвідати наш музей.Ми відкриті щодня з 9:00 до 17:00, у вихідні та великі свята працюємо за домовленістю.
white_star.png

«Пам’ять не згасає»

28 жовтня – День визволення України від німецько-фашистських загарбників, який було встановлено Указом Президента України з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні.В ході Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму.Визволення України почалося під час Сталінградської битви, яка поклала початок корінному перелому у війні на користь СРСР. Перші населені пункти України в східному Донбасі були звільнені в грудні 1942 р.
Остаточне ж визволення українських земель почалося в ході Курської битви 1943 р. 
Луганський обласний краєзнавчий музейщиро запрошує відвідати виставку «Пам’ять не згасає», відкриту 28 жовтня 2016 року.
На виставці представлені урядові винагороди, фотокартки, документи військових-старобільчан, особисті речі воєнного хірурга В.Д. Павловського, протитанкова рушниця та модель справжньої «зброї перемоги» - реактивної системи залпового вогню, знаменитої «Катюші».

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить