white_search.png
white_info.png
Ласкаво просимо відвідати наш музей.Ми відкриті щодня з 9:00 до 17:00, у вихідні та великі свята працюємо за домовленістю.
white_star.png
Тарас Шевченко – народний поет

…Шевченко приходить до нас щороку навесні. Приходить щоразу новим, неповторним. Де б не був поет, куди б не закидала його доля, завжди він був пов'язаний із самим національним єством своєї Батьківщини…
6 березня 2017 року Луганський обласний краєзнавчий музей розгорнув тимчасову експозицію «Тарас Шевченко – народний поет» до відзначення 203-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка. В експозиції представлені роботи з фондового зібрання обласного музею, які розкривають життєвий та творчий шлях видатного українця.
Із нагоди дня народження Кобзаря, відвідали виставку студенти Інституту історії, міжнародних відносин та соціально – політичних наук Луганського національного університету імені Т. Шевченка та мали можливість ознайомитися з літературними виданнями, присвяченими творчості Т. Шевченка, згадати його біографію, головні твори різних років, ще раз переконатися, що талант Тараса проявився у написанні поезій та прози українською та російською мовами, художній та графічній творчості, громадській діяльності, філософії, політиці, фольклористиці.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить