Експозиційна виставка

«Україна від подиху століть до сьогодення»

З нагоди 25-ї річниці проголошення незалежності України - знаменної події у багатовіковій історії національного державотворення, з метою її гідного відзначення у 2016 році, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність, єднання суспільства у справі розбудови України як високорозвиненої європейської держави.
На виконання Указу Президента України “Про відзначення 25-ї річниці незалежності України” від 3 грудня 2015 року № 675 заплановано проведення заходів під загальноукраїнським гаслом “Незалежність.
Від 1991-го – назавжди” та інші заходи.23 серпня 2016 року в Луганському обласному краєзнавчому музеї було відкрито експозиційну виставку «Україна від подиху століть до сьогодення».
Виставка розповідає про довгий та тернистий шлях нашої держави до Незалежності, на ній презентовано інформаційний банер «Україна від подиху століть до сьогодення» та фотостенди.
Експозицію доповнює літературний ряд та етнографічний матеріал, що розповідає про народну символіку.

З 23 серпня по 22 вересня 2016 р. виставку відвідали 620 осіб, серед них учні м. Старобільска та району, студенти ЛНУ ім. Т. Шевченка.
Науковими співробітниками Луганського обласного краєзнавчого музею було організовано та проведено виїзні екскурсії до Старобільської СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 (90 осіб) та до Старобільського районного Будинку творчості дітей та юнацтва (240 осіб) в період з 7 по 10 вересня 2016 р., присвячені 25-й річниці Незалежності України.

Запрошуємо старобільчан та гостей міста відвідати експозиційну виставку «Україна від подиху століть до сьогодення».